Касса букв и слогов

Щоб дитині було зручніше займати педагогами була придумана зручна каса букв і складів. Дитина із запропонованих йому фігур вивчає букви, збирає з них склади, слова. За допомогою таких кас дитина розвиває увагу і посидючість. Згодом подібні ігри допоможуть дитині не тільки навчитися читати але і згодом грамотно писати. 
Каса букв і складів. 
Ваш малюк підріс, і вже давно не вважає себе малюком, і більше того - збирається в 1 клас? Вітаємо! Тоді у вас напевно багато питань про те, що потрібно закупити для школи. Що знадобиться, а що - ні. 
 
Касса букв и слогов Насамперед, потрібно розібратися, які каси бувають. А бувають такі різновиди: віяло-каси букв, віяло-каси складів, віяло-каси цифр. Крім того, бувають ще й книжечки з кишеньками, які теж називаються касами. 
 
Віяло-каси хороші тим, що своїм зовнішнім виглядом викликають інтерес дітлахів - фактично з таким навчальним посібником можна не тільки займатися, але і грати. Але гра ця теж буде навчальна, адже в процесі дитина буде запам'ятовувати букви (або цифри, або склади), а заодно тренувати моторику, перебираючи частинки віяла. 
 
Віяло хороший ще й тим, що зроблений з пластику, а це означає, що він не помнеться, і на відміну від картонних карток, його легко помити, якщо він забрудниться. Ну і місця в портфелі він багато не займе. 
 
Книжечка являє собою щільну обкладинку з ПВХ, всередині якої є безліч кишеньок. У кишеньки-то, в процесі роботи з касою, діти і будуть вставляти букви і цифри на маленьких картонних картках. Таким чином дуже зручно складати слова або вирішувати арифметичні приклади. 
 
Крім того, така книжечка гарна тим, що вона, на відміну від віяло-кас, універсальна: зазвичай в комплекті є як букви і склади, так і цифри. А навіть якщо чогось не вистачає, це щось завжди можна роздрукувати або намалювати самостійно. 
 
До початку навчального року зазвичай всі батьки готуються заздалегідь, особливо це стосується тих мам і тат, у яких малюк відправляється в перший клас. 
 
Для того, щоб майбутньому першокласнику було легше освоювати шкільну програму була придумана і створена «Каса букв складів і рахунки». Таке наочний посібник зацікавить будь-якого малюка, адже в ньому передбачено навчання читання та математики у формі гри. 
 
Каса складається з складів, букв, математичних знаків і цифр, які дитина, отримавши певне завдання, повинен розкласти в спеціальні кишеньки. Так, наприклад, задане слово дитина може скласти з складів або окремих букв. 
 
У процесі навчання відбувається також знайомство з правильним написанням слів російської мови. Цей стає ще одним величезним плюсом в освіті і допомагає вивчати дитині граматику вже з першого класу. 
 
При покупці батьки зазвичай помічають, що каса букв складів і рахунки виконана на 12 картонних аркушах, на яких розташовані необхідні елементи. Звичайно, деякі мами і тата починають вважати свій час, необхідний на вирізання кожної букви або цифри, але це абсолютно марно, тому що малюк з великим задоволенням зробить все сам. Підготовка даного навчального посібника до використання пройде дуже весело і цікаво, а також навчить дитину бути акуратніше і терплячіший.

Комментариев к статье: "Касса букв и слогов" - 0 (шт.)

Написать комментарий

Ваше Имя:


Ваш комментарий: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Введите код, указанный на картинке:

© Интернет магазин "Бориска" 2010-2013г.
Сайт: www.boriska.com.ua
Электронная почта: 222@vega.com.ua