Зошит з аплікації Молодша група 3-4 роки Панасюк

Аплікація з паперу для дітей - це найбільш розповсюджений різновид виробів, які можна робити разом з дітьми. Саме слово «аплікація» в перекладі означає прикладання, це створення малюнка шляхом приклеювання до основи шматочків паперу. За допомогою таких творчих занять дитина буде істотно розширювати свій кругозір, дізнаватися багато нового про те, що саме зображено на малюнку. Саме для цього вам на допомогу прийде наш чудовий рятівник - Зошит з аплікації Молодша група 3 4 роки Панасюк.

Зошит з аплікації Молодша група 3-4 роки Панасюк навчить дітей обирати за власним бажанням зображення відомих предметів, тварин, рослин та формувати нескладну композицію, викладаючи її на фланелерографі; створювати малюнки предметів, що утворюються з декількох частин різної форми чи розміру, при цьому викладаючи їх на аркуші-основі; створвати рисунки, розкладаючи уже виготовлені форми, так як круг, квадрат чи трикутник) та рослинні предмети, такі як листя, квітка, ягода на чітко окреслених кордонах, чергучи за різними характеристиками, а саме колір, форма, розмір.

Тож, якщо ви вирішили в ігровій та розважальній формі дозволити вашому малюку осягнути процес аплікації, то неодмінно замовляйте Робочий зошит з аплікації Молодша група 3-4 роки.

Полный перечень игрушек Интернет-магазин Boriska.com.ua


Комментариев к статье: "Зошит з аплікації Молодша група 3-4 роки Панасюк" - 0 (шт.)

Написать комментарий

Ваше Имя:


Ваш комментарий: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Введите код, указанный на картинке:

© Интернет магазин "Бориска" 2010-2013г.
Сайт: www.boriska.com.ua
Электронная почта: 222@vega.com.ua